Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
God of WarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5