Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
13 SinsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0