Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0