Series
Ratings
133
MononokeRated ★ 4.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 3.0
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Secret Catch! TeeniepingRated ★ 3.5- 반짝반짝 캐치! 티니핑Rated ★ 3.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0