Movies
Ratings
276
Bicentennial ManRated ★ 1.0- The Man Who LaughsRated ★ 1.5
 
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0- Musical RedbookRated ★ 3.5
 
The World of LoveRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
FantasiaRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
A Christmas CarolRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
South Park (Not Suitable for Children)Rated ★ 5.0