Movies
Ratings
100
RatatouilleRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0