Movies
Ratings
50
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5