Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0