Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ReboundRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5