Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Giant Peng TVRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.0