Titles you rated
Graveyard Season 1Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 1.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 1.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.0
UntamedRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Black ButterfliesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
MarcellaRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Dept. QRated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0