Titles you rated
TwistersRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 1.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0