Titles you rated
Top GunRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5