Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
3670Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Café de FloreRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0