Titles you rated
New in TownRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Dragon InnRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
Aces Go PlacesRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0
Color of NightRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
After EarthRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0