Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.5- Tiệm Ăn Của QuỷRated ★ 3.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0