Movies
Ratings
254
I Am SamRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AlienRated ★ 1.0
RioRated ★ 4.0
AnnieRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0