Titles you rated
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.0
JunoRated ★ 2.0
JawsRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 0.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 0.5
GravityRated ★ 3.5