Titles you rated
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Beat CoinRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0