Movies
Ratings
1210
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Evil Dead RiseRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0