Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0