Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5- Mazinkaizer SKLRated ★ 2.0
MicmacsRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0