Movies
Ratings
235
Collage of Our LivesRated ★ 5.0
French KissRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0- SinglesRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0