Series
Ratings
37
AdolescenceRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0- Noodle House GirlRated ★ 4.0
- Gieoksangsiljeunge Geollin JeoseungsajaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
AmachanRated ★ 5.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0