Titles you rated
SurrogatesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
ScreamRated ★ 4.0
Last Chance HarveyRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Go Go 70'sRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0