Titles you rated
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
The Change-UpRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
HannaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0