Series
Ratings
122
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
No, Thank You Season 2Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 2.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 3.5