Movies
Ratings
354
FrankensteinRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Operation MincemeatRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5