Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
2018Rated ★ 1.5
Kraven the HunterRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 1.5
IncendiesRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.0