Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5