Movies
Ratings
1955
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 4.0
AlmaRated ★ 3.5
Someone's GazeRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0