Movies
Ratings
294
When I Turned NineRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TimecrimesRated ★ 2.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0