Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0