Titles you rated
BargainRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.5
Lawless LawyerRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
RugalRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0