Series
Ratings
163
ChernobylRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Real MenRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 0.5
Miss RipleyRated ★ 1.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 1.0
Beating AgainRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0