Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5