Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 3.0