Movies
Ratings
187
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 5.0
The MoonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5