Movies
Ratings
346
HerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
My Life in RuinsRated ★ 3.0
SabrinaRated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0