Titles you rated
PastaRated ★ 5.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0