Series
Ratings
30
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Chef ShowRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 5.0