Movies
Ratings
925
Past LivesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.0
Ticket to ParadiseRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 2.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Love HardRated ★ 1.0
The Deep End of the OceanRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0