Titles you rated
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Suddenly this summerRated ★ 3.0
Oh My GeneralRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Lawless LawyerRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 2.5
JackpotRated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.0