Titles you rated
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.5
LincolnRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
True GritRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0