Movies
Ratings
381
Blood RainRated ★ 3.0
Carlito's Way: Rise to PowerRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0