Titles you rated
UpRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0