Movies
Ratings
559
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 4.0