Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Lie with MeRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Bleu de ChanelRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 3.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5