Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0