Series
Ratings
36
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5